Debata u příležitosti představení časopisu Listy 2/2024

Velká strategie. Debata Vladimíra Špidly s Annou Kárníkovou

Akce již proběhla 22. 04. 2024 v 17:00

Česko si letos připomíná 20 let vstupu do Evropské unie. Jako premiér nás do ní dovedl Vladimír Špidla. Ten následně poznal Evropu i z pozice evropského komisaře. Je tak nejpovolanější osobou, s níž můžeme hodnotit vstup do Evropské unie, ale i její současnou situaci a výzvy.

Buďte u toho v pondělí 22. dubna od 17.00 v prostorách Kampusu Hybernská v Praze (Hybernská 4). Registrujte se pomocí formuláře níže na stránce.

Jak vidí Vladimír Špidla Evropu a světový vývoj? Co si myslí o politice a české společnosti? Jaká nás čeká budoucnost a jak nám politika může pomoci, aby vyřešila dnešní základní výzvy – a které to vlastně jsou?

Přijďte do Kampusu Hybernská na debatu Vladimíra Špidly, bývalého premiéra nebo evropského komisaře pro zaměstnanost, sociální věci a rovné příležitosti s Annou Kárníkovou, ředitelkou Hnutí DUHA.

Debata se koná u příležitosti představení nového čísla dvouměsíčníku pro kulturu a dialog Listy, mezi jehož přispěvatele oba hosté patří. Akce se koná za podpory českého zastoupení Friedrich-Ebert-Stiftung.

 

 

Oblíbené

AKCE MDA A KLUBŮ