Online debata s Janou Maláčovou a Danuší Nerudovou

Spravedlivá, udržitelná, srozumitelná. Jaká je důchodová reforma?

Akce již proběhla 19. 05. 2021 v 19:00

“Důchody musejí být spravedlivé, udržitelné a srozumitelné,” tvrdí ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová. Návrh důchodové reformy vypracované na půdě Komise pro spravedlivé důchody předložila vládě 7. května. 

Právě o důchodové reformě budeme mluvit během on-line debaty ministryně práce a sociálních věcí a místopředsedkyně ČSSD Jany Maláčové s předsedkyní Komise pro spravedlivé důchody a rektorkou Mendelovy univerzity Danuší Nerudovou. 

📆 Online debata se bude konat ve středu 19. května 2021 od 19.00. 📺 Vysílat ji budeme živě na našem Youtube 👇 a na našem Facebooku.

Co znamená, že nové důchody budou spravedlivější, udržitelnější a srozumitelnější? Kde byla doteď největší nespravedlnost? Když bude důchodová reforma udržitelná, tak jak ji zaplatíme? Proč už po letech nejsou řešením jen parametrické změny v nastavení odvodů na důchodové pojištění? A když jsem dnes mladý dohodář*ka anebo pracuji ve švarcsystému, budu i já někdy nějaký důchod mít? Má mě takové téma vůbec zajímat, když mi pravice říká, že jediná cesta je mít našetřeno?

Zajímá vás něco o důchodové reformě? Ptejte se i vy už nyní 👇

 

Oblíbené

AKCE MDA A KLUBŮ