09

Březen

0

Otevřené registrace do síťovacích programů Nadace pro evropská progresivní studia (FEPS)

Masarykova demokratická akademie

Nadace pro evropská progresivní studia (FEPS), které jsme členy, otevřela registraci na své dva síťovací programy:

 

PhD. na levici? Zkuste FEPS Young Academics Network

Chystáte se na PhD., studujete anebo jste ho právě skončili? Hledáte možnost mezinárodních kontaktů mezi kolegy a kolegyněmi z širokého spektra společenských věd? Prozatím do 23. března je otevřené výběrové řízení 7. ročníku FEPS Young Academics Network. S kolegy/němi o stejných hodnotových východiscích budete moci debatovat a psát strategické dokumenty, účastnit se besed s evropskými politiky/političkami a úředníky/úřednicemi a etablovat se v mezinárodní společensko-vědní síti. Více informací najdete zde.

 

Ones to Watch – mezinárodní síťovací program pro sociálně demokratické politiky/političky

Nadace pro evropská progresivní studia (FEPS) vypisuje výběrové řízení na účastníky/účastnice programu Ones to watch 2020–2021. Během tří vícedenních setkání účastníci připravují informace o národních politických tématech, účastní se debat s politiky, úředníky a experty z evropské a národních úrovní. Ideálními kandidáty jsou lidé mezi 32 a 42 lety, ve volené funkci (v obecní i akademické samosprávě, na celostátní i místní úrovni), kteří jsou připraveni sami sebe vnímat jako budoucnost sociální demokracie v regionu.

Přihlášky je třeba zasílat do 23. března 2020 na info@masarykovaakademie.cz. MDA následně přihlášené kandidáty formálně nominuje. Více informací najdete v Call for participants zde.