Nabízíme

Nabízíme široké veřejnosti, odborům, médiím i sociálně demokratickým organizacím vzdělávací programy, připravujeme analýzy a studie, organizujeme konference i přednášky a kulaté stoly.

Naší vlajkovou lodí je již osm let vzdělávací program pro začínající aktéry a aktérky českého a slovenského sociálně demokratického hnutí Akademie sociální demokracie.

Aktuálně jsme pro podzim 2018 otevřeli dva nové kurzy pro širokou veřejnost. Kurz Smysl (školního) vzdělávání nabídne hledání odpovědi na základní otázku po smyslu školního vzdělávání. Objevování teorie sociální demokracie přiblíží teoretické základy sociální demokracie jako politického hnutí. Kurz Veřejná moc, který se bude zabývat otázkou veřejné moci a jejího vztahu k jednotlivci, se nakonec neotevírá. Jeho vypsání plánujeme na příští kalendářní rok. Přihlašování je otevřené do 5. října 2018.

Připravujeme také kurz o urbanismu a územním plánování Moderní město a kurz Digitalizace práce věnovaný dopadům digitalizace na pracovní podmínky, gender nebo politické programy.

Poptat si u nás můžete také analýzy a studie na aktuální politická témata. Použít k tomu můžete objednávkový formulář v tiskové nebo elektronické verzi.